Magnetické pruhy – DIY

Pásky sloužící jako doplněk k magnetickému kalendáři. DIY – dělejte si s nimi, co chcete! Mají širokou škálu použití. Využijte magnetky z nabídky Čáromatu, nebo si z pásků vystříhejte vlastní magnetky a popište je permanentním fixem.

 

Máte víc sourozenců a potřebujete na pondělí tři červené pruhy, na úterý tři žluté atd.? Jak je libo – vytvořte si obří kalendář na lednici pro tolik dětí, kolik vám jich jen běhá doma.

 

Jakou má dítě dnes náladu? Použijte pruhy takové barvy, která mu kápne do noty.

 

Potřebujete jednotlivé dny v týdnu rozlišit barevně? Do toho, máme pro vás pruhy devíti různých barev.

 

Chcete členům rodiny přidělit úkoly? Můžete každému přidělit žlutý pruh na týdenní domácí povinnosti a připnout ke každému pruhu fotku pomocí rozstříhaného jiného pásku 😊 Další barva může být třeba na radosti nebo na dobré skutky.

 

Chcete si psát na lednici vzkazy? Pásek třeba rozstříhejte a napište na něj permanentním fixem vzkazy, které pak budete umisťovat na jinak barevné pruhy. Ty si na lednici vyskládáte do zajímavé a krásné nástěnky.

 

Určitě najdete tisíc dalších využití! Magnetické pásky jsou opravdu multifunkční a hlavně krásně barevné tak, aby ladily s kalendářem. Při použití fixů určených pro whiteboard můžete magnetické pásky používat pro stále nové a nové vzkazy (pozor, magnetický materiál je porézní a i když se dá fix smýt, zůstávají na něm stopy barvy, musíte se smířit s pár šmouhami). Při použití permanentního fixu si můžete vytvořit své vlastní magnetky. P.S.: nebojte se použít i nůžky.

 

Inspiraci, včetně videí, najdete také na našem blogu v článku Magnetické pruhy DYI z Čáromatu: Vyberte si sami, jak je použijete!

 

Užijte si to s čáromatími magnetickými pruhy, se kterými se dá dělat cokoli!

Magnetky k magnetickému kalendáři

S magnetickým kalendářem a magnetky z Čáromatu se můžete blíže seznámit na blogu: Magnetky ke kalendáři, Co v čáromatím kalendáři najdu? a Příběh Magnetického kalendáře z Čáromatu.

 

Jak si magnety převezmete?

Vaši objednávku vám mohu buď zaslat poštou, nebo se stavte u nás v Praze Strašnicích a kalendář si vyzvedněte. Adresu zašlu po vyřízení vaší objednávky.

Magnetky k magnetickému kalendáři DIY

S magnetickým kalendářem a magnetky z Čáromatu se můžete blíže seznámit na blogu: Magnetky ke kalendáři, Co v čáromatím kalendáři najdu? a Příběh Magnetického kalendáře z Čáromatu.

Jak si magnety převezmete?

Vaši objednávku vám mohu buď zaslat poštou, nebo se stavte u nás v Praze Strašnicích a kalendář si vyzvedněte. Adresu zašlu po vyřízení vaší objednávky.

Rodinný kalendář (papírový)

Velký rodinný kalendář je skvělý právě pro velké rodiny – má totiž pět sloupců. Pokud nepotřebujete tolik sloupců pro členy rodiny, můžete si do sloupců psát třeba poznámky do zaměstnání, nebo svoje plány, přání, vzkazy… Kalendář má také široké řádky, aby se tam vešlo víc aktivit na jeden den.

 

Když obří čáromatí kalendář rozevřete, získáte spoustu prostoru na zapisování všech těch kroužků, narozenin, vystoupení, výletů a úkolů. Dole pod každým měsícem je prostor na vaše poznámky. Na každý měsíc jsou předepsaná data a svátky.

 

Kalendář je doplněn autorskými obrázky.

Velikost A3 (297 x 420mm). Pozor, při pověšení to budou dvě A3 nad sebou 😊

Vytištěno na matném křídovém papíře 250 gramů. Barva spirály měděná.

Základní deska k Magnetickému kalendáři

Typy magnetických desek podle tloušťky magnetické fólie a barvy základní desky

 

Magnetickou desku a magnety si můžete nakombinovat podle sebe. Co se týče magnetické desky, můžete si vybrat mezi silnější či slabší magnetickou fólií, a mezi hravým barevným či elegantním černým provedením.

 

Magnetická deska STANDARD

 

Magnetická deska STANDARD je vytištěna na kvalitní magnetické fólii silné 0,6 mm. Základní plocha dobře drží na kovovém podkladu. Tedy na lednici, nástěnce, kusu plechu. Drží i na stěně natřené magnetickou barvou, vyzkoušeno u nás doma. Magnetických zdí máme opravdu spoustu. Milujeme totiž magnetky! Pro běžné užívání a usazení na lednici či nástěnce tato deska bohatě postačí.

 

Magnetická deska PREMIUM

 

Magnetická deska PREMIUM, to už je silné kafe, nebo spíš silný magnet: magnetická fólie o tloušťce 1,5 mm. Ta drží jako helvétská víra a ani s jednotlivými magnetky hned tak nic nepohne. Dá se samostatně přilepit třeba i na nekovový podklad, na skříň či zeď, pokud máte dostatečně silnou lepicí pásku. Takto silná magnetická fólie je totiž i dost těžká. Zkrátka kvalita.

 

Navíc mám pro vás na výběr ze dvou barev základní desky:

  • Barevná základní deska: hravá a pro děti přitažlivá. Velikost: šířka 29cm, výška 41cm.
  • Černá základní deska: elegantní a v kontrastu k barevným magnetkům. Velikost: šířka 32cm, výška 47cm.

 

S kalendářem se můžete blíže seznámit na blogu: Co v čáromatím kalendáři najdu?Příběh Magnetického kalendáře z Čáromatu.

A nezapomeňte koupit také magnetky, blíže o nich na se dočtete také na blogu Magnetky ke kalendáři.

 

Jak si desku převezmete?

Vaši objednávku vám mohu buď zaslat poštou, nebo se stavte u nás v Praze Strašnicích a kalendář si vyzvedněte. Adresu zašlu po vyřízení vaší objednávky.

 

Děkuji za váš zájem o magnetický kalendář z Čáromatu.

Přeji vám klidný čas s magnety a vašimi malými miláčky!

Radka Stará a Čáromat