Magnetické pruhy – DIY

Tyhle báječné a univerzální magnetické pruhy se dají využít nejrůznějším způsobem. Pruhy o rozměrech 4×29cm  jsou vyrobené z magnetické fólie o tloušťce 0,6 mm. Nabízíme devět barev v jemných odstínech. U vás doma (vlastně i na cestách!) si s nimi můžete vyhrát podle čáromatích návodů či podle vlastního nápadu.

 

Inspiraci, včetně videí, najdete také na našem blogu v článku Magnetické pruhy DYI z Čáromatu: Vyberte si sami, jak je použijete!

 

S magnetickým kalendářem pro děti se můžete blíže seznámit na blogu: Co v čáromatím kalendáři najdu?Příběh Magnetického kalendáře z Čáromatu.

30,00

Vyčistit

Pásky sloužící jako doplněk k magnetickému kalendáři. DIY – dělejte si s nimi, co chcete! Mají širokou škálu použití. Využijte magnetky z nabídky Čáromatu, nebo si z pásků vystříhejte vlastní magnetky a popište je permanentním fixem.

 

Máte víc sourozenců a potřebujete na pondělí tři červené pruhy, na úterý tři žluté atd.? Jak je libo – vytvořte si obří kalendář na lednici pro tolik dětí, kolik vám jich jen běhá doma.

 

Jakou má dítě dnes náladu? Použijte pruhy takové barvy, která mu kápne do noty.

 

Potřebujete jednotlivé dny v týdnu rozlišit barevně? Do toho, máme pro vás pruhy devíti různých barev.

 

Chcete členům rodiny přidělit úkoly? Můžete každému přidělit žlutý pruh na týdenní domácí povinnosti a připnout ke každému pruhu fotku pomocí rozstříhaného jiného pásku 😊 Další barva může být třeba na radosti nebo na dobré skutky.

 

Chcete si psát na lednici vzkazy? Pásek třeba rozstříhejte a napište na něj permanentním fixem vzkazy, které pak budete umisťovat na jinak barevné pruhy. Ty si na lednici vyskládáte do zajímavé a krásné nástěnky.

 

Určitě najdete tisíc dalších využití! Magnetické pásky jsou opravdu multifunkční a hlavně krásně barevné tak, aby ladily s kalendářem. Při použití fixů určených pro whiteboard můžete magnetické pásky používat pro stále nové a nové vzkazy (pozor, magnetický materiál je porézní a i když se dá fix smýt, zůstávají na něm stopy barvy, musíte se smířit s pár šmouhami). Při použití permanentního fixu si můžete vytvořit své vlastní magnetky. P.S.: nebojte se použít i nůžky.

 

Inspiraci, včetně videí, najdete také na našem blogu v článku Magnetické pruhy DYI z Čáromatu: Vyberte si sami, jak je použijete!

 

Užijte si to s čáromatími magnetickými pruhy, se kterými se dá dělat cokoli!

Další informace

Barva pruhu

Bílá, Černá, Červená, Modrá, Okrová, Oranžová, Růžová, Zelená, Žlutá

Mohlo by se Vám líbit…