Magnetické pruhy DYI z Čáromatu: Vyberte si sami, jak je použijete! 

Báječné a univerzální magnetické pruhy se dají využít nejrůznějším způsobem. Jsou DYI! Vyberte si sami, jak je použijete. Můžete si s nimi docela dobře hrát, jako moje tři dětičky.

Využití pruhů

Můžete z nich vytvořit kalendář pro dva sourozence. Ale jde to i pro dva, pro tři, pro čtyři! Pro tolik, kolik dětí běhá doma.

Další možnost použití je rozdělení povinností a úkolů v rodině mezi sourozence. Pro ty jsme si vybrali žlutou barvu. Každé dítě má jeden žlutý magnetický proužek a vybírá z magnetků pro povinnosti tři čtyři na daný týden. Ty jsme si dali na žlutý papír, aby to bylo jasné. 

V ideálním světě by se tak dítě mělo zavázat, že tyto tři čtyři úkoly splní třeba že vytřídí odpad. Víme, jak to chodí, ale motivační by to být mohlo, zvlášť když vás splněné úkoly budeme dávat hvězdičky. 

Taky si můžeme dát na oči, na co se těšíme. Na to jsme si vybrali modré pruhy a magnetky s radostmi jsme si připravili na modrý papír.

Můžete si samozřejmě takto rozdělit cokoli. Třeba i ranní a večerní rutiny.

Jde to i pro jedno, pro dvě, pro čtyři děti!  Pro tolik, kolik dětí běhá doma. Do domácích prací by se měli zapojit i dospělí, takže můžete mít i pruhy pro mámu a tátu.

Jsem moc zvědavá na vaše další využití pruhů, už jich pár odešlo k vám do světa! Pruhy zakoupíte na našem e-shopu a můžete je doplnit o magnetky, buď již připravené, nebo také DYI.

Ahoj, Radka