Hra Zločinci ke stažení zDARma

Taaakže, tady jsou, už sem lezou: ZLOČINCI! Nebojte se, hrajte si!

Stáhněte si soubor v PDF. Navolte tisk obrázku na celou stránku a máte jednoho zločince na A4. A mrňavý policajti můžou začít kompletovat portréty, vybarvovat, vylepovat na nároží a pátrat.

Dva zločinní jedinci jsou zcela konkrétní. Třetí je variabilní a doprovází ho sada divých očí a záludně vyhlížejících knírů. Nechť si vaše děti dosadí ty nejvíc zločinné rysy a doladí vlastními detaily.

Hra č. 1: Až dokončíte sadu zločinců, vždy jeden ji může rozmístit po domě či zahradě (asi spíš rodič) a pak se na to vrhnou mrňaví poldové a budou zuřivě hledat. 

Hra č. 2: Rozmístěte několik hotových zločinců po domě či zahradě. Ostatní jsou policajti. Na jedné hromadě jsou uši, nosy, oči atd. a prázdné hlavičky. Policajti (sami, nebo ve dvojicích musí najít všechny zločince a sestavit jejich portréty. Ovšem nemůžou používat nic než svou paměť. Takže hezky běží k portrétu zločince, pamatují si jeho podobu, běží zpět ke stolu s hromadou nosů atd. a skládají portréty.Hodnotí se, kdo to má nejdřív, a kdo má nejvěrnější podoby zločinců. 

PS: Nic za tyhle báječný zločince nechci, ale velkou odměnou a motivací by mi byly fotky vašich zločinců a zločinkyň. To by mě vážně potěšilo, že to děti vážně pobavilo! Posílejte mi je, nebo postujte prosím ve facebookové skupině Čáromat vespolek či na mém webu.

Pro stření hry Zločinci zDARma, zadej prosím svou e-mailovou adresu:

.