Základní deska k Magnetickému kalendáři

Magnetická deska ke kalendář pro děti k plánování denních rutin a aktivit  (Základní magnetická plocha A3).

 

Kalendář se skládá ze základní desky z magnetické fólie velikosti zhruba A3 (bližší rozměry níže v popisu). Vybírat můžete ze dvou typů magnetické desky různé tloušťky a ze dvou barevných provedení. Na desku patří přes 200 magnetků s autorskými obrázky – magnetky se nakupují jako samostatný produkt.

 

Autorka, matka 3 dětí, kalendář sama navrhla a nakreslila. Obrázky na magnetech znázorňují typické aktivity rodin s dětmi, čísla, názvy měsíců, nálady, denní rutiny, hvězdičky jako pochvalu za splněný úkol a další.

 

S kalendářem se můžete blíže seznámit na blogu: Co v čáromatím kalendáři najdu?Příběh Magnetického kalendáře z Čáromatu.

350,00650,00

Vyčistit

Typy magnetických desek podle tloušťky magnetické fólie a barvy základní desky

 

Magnetickou desku a magnety si můžete nakombinovat podle sebe. Co se týče magnetické desky, můžete si vybrat mezi silnější či slabší magnetickou fólií, a mezi hravým barevným či elegantním černým provedením.

 

Magnetická deska STANDARD

 

Magnetická deska STANDARD je vytištěna na kvalitní magnetické fólii silné 0,6 mm. Základní plocha dobře drží na kovovém podkladu. Tedy na lednici, nástěnce, kusu plechu. Drží i na stěně natřené magnetickou barvou, vyzkoušeno u nás doma. Magnetických zdí máme opravdu spoustu. Milujeme totiž magnetky! Pro běžné užívání a usazení na lednici či nástěnce tato deska bohatě postačí.

 

Magnetická deska PREMIUM

 

Magnetická deska PREMIUM, to už je silné kafe, nebo spíš silný magnet: magnetická fólie o tloušťce 1,5 mm. Ta drží jako helvétská víra a ani s jednotlivými magnetky hned tak nic nepohne. Dá se samostatně přilepit třeba i na nekovový podklad, na skříň či zeď, pokud máte dostatečně silnou lepicí pásku. Takto silná magnetická fólie je totiž i dost těžká. Zkrátka kvalita.

 

Navíc mám pro vás na výběr ze dvou barev základní desky:

  • Barevná základní deska: hravá a pro děti přitažlivá. Velikost: šířka 29cm, výška 41cm.
  • Černá základní deska: elegantní a v kontrastu k barevným magnetkům. Velikost: šířka 32cm, výška 47cm.

 

S kalendářem se můžete blíže seznámit na blogu: Co v čáromatím kalendáři najdu?Příběh Magnetického kalendáře z Čáromatu.

A nezapomeňte koupit také magnetky, blíže o nich na se dočtete také na blogu Magnetky ke kalendáři.

 

Jak si desku převezmete?

Vaši objednávku vám mohu buď zaslat poštou, nebo se stavte u nás v Praze Strašnicích a kalendář si vyzvedněte. Adresu zašlu po vyřízení vaší objednávky.

 

Děkuji za váš zájem o magnetický kalendář z Čáromatu.

Přeji vám klidný čas s magnety a vašimi malými miláčky!

Radka Stará a Čáromat

Další informace

Základní deska

,

Typ

Premium, Standard

Mohlo by se Vám líbit…