Diář 2023

Kreativní, osobitý, barevný… diář na rok 2023 nejen pro maminky, který přináší prostor pro týdenní i měsíční plánování, sekci sama pro sebe i pro rodinu, měsíční výhled a bilanci. Součástí je dostatečné místo pro vlastní nápady, deníkové zápisky a zachování vzpomínek.

 

Diář s pevnou vazbou, autorskými ilustracemi a písmem. Zajímá vás, jak vypadá? Podívejte se na video prohlídku nebo si o něm přečtěte  na blogu.

690,00

Není skladem

Diář z Čáromatu: diář pro matky, otce, jednorožce a jiné zázračné bytosti. Obří diář pro superschopné rodinné manažery. Pokud se každý den snažíte zvládat rodinný kolotoč, tou zázračnou bytostí jste právě vy!

 

V čem je náš diář unikátní? Dělaly jsme ho na míru rodičům – na každý týden máte tedy hned dvě dvoustrany. Na první dvoustraně je týdenní kalendář s prostorem pro mne a sloupečky pro rodinu. Na druhé dvoustraně si můžete obecně pro tento týden zapsat události a úkoly bez daného data.

 

Dále v diáři najdete úvodní přehled na celý rok, měsíční výhled, měsíční bilanci. Ve veselých bublinách můžete uchovávat vlastní nápady i milé vzpomínky na to, co řekly děti a kdy jim vypadl první zub. Vzadu pár volných listů na cokoliv. Diář má 274 stran, formát A5, pevnou knižní vazbu. A taky pár praktických vychytávek: kapsu na poznámky, pruženku na uzavírání, poutko na tužku.

 

Zajímá vás, jak  vypadá náš diář pro zázračné superbytosti – pro vás? Podívejte se na video prohlídku nebo si o něm přečtěte  na blogu.

Mohlo by se Vám líbit…